Sezóna 1986


Sezona 1986 byla ve znamení počátku přeměny kvantity mladých tenistů v kvalitu.Na základě hracího plánu probíhal pravidelný výcvik „přípravky” o počtu cca 20 žáků. Žáci, kteří byli registrováni pro soutěže družstev, měli individuální tréninky, a to vše řídila a prováděla tréninková rada ve složení: Moravec Jiří, Lamparter Pavel a Petr, Trkan Jan, Skula Jan, Táborský Vladimír a Vaško Jaroslav.

Tréninkovou kvalitu prověřily jednak soutěže družstev a to jak žáků, dorostu, tak i dospělých, ale též soutěže individuální, kde ovšem se naši hráči dosud výrazněji neprojevili, kromě M.Moravcové a V. Skulové.

V letošních soutěžích vystupovala všechna družstva pod názvem Lokomotiva-Ingstav, takže „A” družstvo bylo z Komárova, „B” bylo z Bystrce, „C” z Komárova, „D” z Bystrce a „E” opět z Komárova.


Družstva hrála v těchto sestavách:


Dospělí „B” - 2.místo MS „A”
- což znamenalo POSTUP DO MĚSTSKÉHO PŘEBORU!
Michal, Petr a Pavel Lamparterovi, Mirek Hanuš, Jiří Čermák, Libor Novotný, Monika Moravcová, Dagmar Nejezchlebová, Marcela Pospíšilová

Dospělí „D” - 1.místo MS „C”
- což znamená POSTUP DO SOUTĚŽE „B”!
Jan Trkan, Pavel Veverka, Bohumil Hřebíček, Eduard Lehocký, Pter Sagher, Jan Jakubec, Ludmila Hřebíčková, Stanislava Stejskalová, Jiřina Trkanová

Dorost - 3.místo MP
Tomáš Sagher, Radek Hovězák, Jaroslav Prokeš, Jiří Trkan, Martin Šmerek, Monika Moravcová, Radka Lapčíková, Kateřina Moravcová

Žáci - 5.místo MP
Ille, Dostál, Tomáš Táborský, Jaroslav Vaško, Jan Skula, Zita, Veronika Skulová, Jana Brlicová, Kateřina Moravcová

V průběhu soutěže se hrál žebříček, který nejen v podstatě vystihl okamžitou výkonnost hráčů, ale pomohl i při zvýšení úrovně oddílu.


Námi pořádané turnaje:
  • Městský přebor žen
  • Krajský turnaj mladšího žactva
  • Celostátní turnaj veteránů
Hlavní dík patří všem organizátorům těchto akcí, kteří obětovali část svého osobního volna, ba dokonce i dovolenou (Skula, Vaško, Táborský, Brlina, Lamparter, Novotný).


Oddílový přebor 1986:


Kromě vlastního hraní tenisu plnili všichni hráči i brigádnické povinnosti a dokázali si vytvořit i kamarádské ovzduší při hraní fotbalu, kdy se zúčastňovali soutěže v „malé kopané”.

Výroční členská schůze oddílu s večírkem na ukončení sezony proběhla 22.11.1986.

Tenisový pavouk klubového turnaje BTK 1986 - dvouhra muži
Tenisový pavouk klubového turnaje BTK 1986 - čtyřhra muži
Tenisový pavouk klubového turnaje BTK 1986 - dvouhra žen
Tenisový pavouk klubového turnaje BTK 1986 - dvojhra žáci
Tenisový pavouk klubového turnaje BTK 1986 - čtyřhra žáci

 

Bystrcký tenisový klub rok 2009

 

Bystrcký tenisový klub rok 2009

 

Bystrcký tenisový klub rok 2009

 

Bystrcký tenisový klub rok 1985